В перший день другого збору в Марбельї тренерський штаб київського «Динамо» прийняв рішення у зв'язку з погодними умовами замінити виїзд в Marbella Football Center на пробіжку вздовж набережної.
Погода внесла свої корективи. Ввечері, перед початком тренування накрапав невеликий дощ. Гравцям після трьох днів відпочинку потрібно втягнутися в тренувальний процес, і сильно навантажувати їх у перший же день було б небажано.
Говоримо однією мовою
Знову зібравшись всім складом у холі готелю Gran Meliá Don Pepe перед тренуванням, гравці, які не бачились декілька днів, радісно вітали один одного. Навіть легіонери використовували при цьому в основному російськомовні вітання. «Привет! Как дела?» - З посмішкою на обличчі вигукнув Мігел, побачивши свого колегу по амплуа Сергія Сидорчука.
Вже ввечері, після тренування, Лукман Аруна, який також висловлюється російською мовою, хоч і не без труднощів, запитував, як пройти в масажний кабінет. Огнен Вукоєвич і Даніло Сілва, які вільно спілкуються російською, вже нікого не дивують. Нещодавно Домагой Віда заявив, що вже може спілкуватися мовою Пушкіна та Толстого без допомоги свого друга і соратника Огнена Вукоєвича.
Так це ж «Динамо» (Київ)!
Отже, динамівці вийшли на пробіжку у відмінному настрої, незважаючи на неприємний дрібний дощ. Перше враження після виходу на свіже повітря приємно здивувало - практично всі відзначили, що на вулиці насправді набагато тепліше, ніж здавалося при спостереженні з готелю.
Уздовж набережної в цей же час свої пробіжки здійснювали любителі здорового способу життя, і багато хто з них були одягнені зовсім по-літньому. Побачивши відеокамеру динамівського клубного ТВ, чоловіки, жінки і навіть бабусі й дідусі мило посміхалися і трохи позували.
Вже по закінченні динамівцями пробіжки до Євгена Хачеріді підійшов один бігун-любитель поважного віку і запитав, що це за команда приїхала на збір, на що Евген вказав на динамівську емблему на футболці, і чоловік вигукнув (іспанською мовою): «Так це ж «Динамо» Київ! Так, це дуже великий клуб!»
Новий гравець?
Варто сказати, що в команді панує дуже дружня атмосфера. Гравці у відмінному настрої, весело жартують. «У нашій команді новий гравець?!» - Жартома запитав Браун Ідейє у Крістіана Маховські (британського представника компанії-організатора збору динамівців, на фото в центрі), дружньо поплескавши того по плечу. «От саме ти і виглядаєш як новий гравець, такий свіжий!», - парирував Крістіан, натякаючи на бадьорість і свіжий аромат парфумів, який доносився від Брауна.
Пробігшись і розім'явшись під керівництвом Віталія Кулиби та Сергія Федорова, динамівці повернулися в готель. Відзначимо, що в занятті не брали участі Дьємерсі Мбокані і Юнес Беланда. Обидва підхопили простуду і залишилися в готелі, але найближчим часом вони будуть готові тренуватися, просто клубні лікарі вирішили поберегти їх і не випускати на вулицю у вітряну і трохи дощову погоду.
Попереду - насичені півтора тижні
Вже з четверга динамівці знову перейдуть на двохразовий режим тренувань з повною викладкою, зосередившись на підготовці до майбутніх поєдинків Ліги Європи проти «Валенсії».
Перший контрольний матч наша команда проведе в суботу, 8 лютого. Суперником «біло-синіх» буде польська «Легія». Гра відбудеться в курортному містечку Ла Кала де Міхас, який є частиною муніципалітету Міхас і розташований також на узбережжі приблизно в п'ятнадцяти хвилинах їзди від Марбельї на третині шляху до Малаги. Початок зустрічі заплановано на 16:30 за місцевим часом (17:30 за київським).
Наступного дня, 9 лютого, наша команда проведе ще один контрольний матч - проти шведського клубу «Ельфсборг». А в середу, 12 лютого, «Динамо» чекає поєдинок проти «Малаги», яка прийме «біло-синіх» не на головному стадіоні «La Rosaleda», а на стадіоні «Ciudad de Málaga Athletics Stadium» (на фото).
Головний тренер «Малаги» Бернд Шустер має намір використовувати в грі з нашою командою бойовий склад, хоч сезон в Іспанії нині в розпалі. Головною передумовою для цього (на думку організаторів) може послужити те, що цей клуб проведе свою зустріч у чемпіонаті Іспанії 8 лютого, а наступну тільки 17-го.
Також на цьому тижні тренувальний табір «Динамо» відвідають представники офіційного сайту УЄФА, які проведуть меді-день, в рамках якого підготують сюжет про нашу команду