Нелегкі часи для тернопільської «Ниви» продовжуються. Обіцяних на перше лютого грошей, футболісти знову не отримали. Через те, гравці основи почали шукати собі інші команди. Фінансовий стан футбольного клубу «Нива» продовжує розчаровувати як тренерів, так і гравців команди. До цього часу штат «жовто-зелених» не отримав зароблених грошей. Ситуація, за словами головного тренера «Ниви», критична.
«Команда не має за що існувати взагалі. Вона не має можливість сьогодні зібратись, провести якісно тренувальні збори. Вона не має екіпіровки, вона не має нічого, - каже Ігор Яворський, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль)