З футбольної карти України може зникнути ще один клуб

Футбол України 6 Лютого, 15:10
Тендеція продовжується.

Нелегкі часи для тернопільської «Ниви» продовжуються. Обіцяних на перше лютого грошей, футболісти знову не отримали. Через те, гравці основи почали шукати собі інші команди. Фінансовий стан футбольного клубу «Нива» продовжує розчаровувати як тренерів, так і гравців команди. До цього часу штат «жовто-зелених» не отримав зароблених грошей. Ситуація, за словами головного тренера «Ниви», критична.

«Команда не має за що існувати взагалі. Вона не має можливість сьогодні зібратись, провести якісно тренувальні збори. Вона не має екіпіровки, вона не має нічого,

- каже Ігор Яворський, головний тренер ФК «Нива» (Тернопіль)

. Коли вийшли в Першу лігу заробітні плати підняли. Підняли, я би так сказав, ще так раз. І бюджет клубу, звичайно, став більший. А з липня місяця в нас почалися труднощі зразу. Скажу чесно. Тому, що не хотів раніше це виносити. Тому, що вважаю, що команда грала нормально весь сезон. Тому думали, що якось пройде, пронесе. Видно – не пронесло. Я думаю, якщо до 10 лютого нічого не виясниться, то, мабуть, такий як футбольний клуб «Нива» перестане існувати. Тому, що не залишиться практично часу на підготовку – раз. Ну, і чесно скажу, ніхто не цікавиться футбольною командою «Нива».