Фанати шотландського клубу стали найкращими вболівальниками у 2017-му році за версією ФІФА. Фанати «Селтіка» отримали цю нагороду за перформанс на честь 50-річчя перемоги клубу в Кубку чемпіонів-1967.
На цю нагороду номінувалися також фани дортмундської «Боруссії» та «Копенгагена». Дортмунд був номінований за гостинність уболівальників, які розмістили гостей з Франції у себе вдома, коли матч «Боруссія» – «Монако» був перенесений на один день через вибухи у автобуса німецької команди на шляху до стадіону.
«Копенгаген» був відзначений за те, що команда, вигравши титул, покликала вболівальника з обмеженими можливостями підняти трофей разом із командою.