«Валенсія» представила одного з новачків

Динамо Київ 7 Лютого, 12:43
Вчора на «Местальї» відбулася офіційна презентація Венісуса Араухо.

На презентації молодого бразильця зібралося близько 500 уболівальників валенсійського клубу.

Венісіус поділився своїми враженнями та розповів про свої амбіції в новій команді. «Коли я дізнався про інтерес «Валенсії», я не сумнівався жодної хвилини. Це одна з кращих команд Іспанії і дуже гарне місто».

«Скільки заб'ю голів у першому сезоні? Головне забити перший, після цього впевнений, що почну часто забивати», - сказав Венісус, після чого відзначив: «Моя мета не тільки забивати м'ячі, а й допомогти команді вигравати якомога більше титулів».

Нагадаємо, що за 50% прав на 20-ти річного форварда «кажани» заплатили 3,5 мільйона євро бразильському «Крузейро».