Ковалець: «Те, що ультрас та інші люди виходять на демонстрації - це нормально»

Динамо Київ 7 Лютого, 14:39
Наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець вважає, що демонстрації в Києві - нормальна реакція людей, викликана їхнім бажанням жити краще. Про це він розповів в інтерв'ю Tribuna.com.

Наставник молодіжної збірної України Сергій Ковалець вважає, що

демонстрації в Києві - нормальна реакція людей,

викликана їх

нім бажанням жити краще. Про це він розповів в

інтерв'ю Tribuna.com.

«Звичайно, хочеться, щоб футбол був осторонь від політики. Україна - країна, яка має бути самостійною. Є різні напрями розвитку, але хочеться, щоб ми жили дружно і всі нюанси вирішували самостійно. Такі моменти є в житті будь-якої країни, яка хоче жити краще.

Те, що ультрас та інші люди виходять на демонстрації - це нормально. Так робиться в будь-якій країні», - сказав Ковалець.

Також тренер зазначив, що під час свого стажування в Іспанії спостерігав демонстрації, де люди мали можливість спокійно висловлювати свою точку зору.