Фоменко: «Калітвінцев? Ще рано говорити, хто буде запрошений до збірної на матч з США»

Динамо Київ 7 Лютого, 16:24
Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поділився враженнями від виступу донецького «Шахтаря» та харківського «Металіста» на об'єднаному Суперкубку в Ізраїлі.

Головний тренер збірної України Михайло Фоменко поділився враженнями від виступу донецького «Шахтаря» та харківського «Металіста» на об'єднаному Суперкубку в Ізраїлі.

«Від турніру залишилися цілком нормальні враження. Звичайно, що в цей час самого максимуму від команд чекати було складно,

- передає слова Фоменка кореспондент «Чемпіонат.com» Артем Омельяненко.

- Але «Шахтарю», на відміну від «Металіста», треба вже зовсім скоро стартувати в Європі, тому не дивно, що «гірники» краще за всіх були готові до турніру і заслужено перемогли. Остання гра нічого для них навіть не вирішувала, але вони допомогли зайняти друге місце «Металісту». Думаю, у харків'ян ще є час набрати необхідну форму. Ніхто з українців на турнірі мене не розчарував, всі старалися, викладалися по максимуму. Єдине, можу тільки шкодувати, що саме українців на полі було не так багато, як хотілося б. Думаю, для даного етапу підготовки та пори року це оптимальне місце для такого турніру. Чи був він пропагандою об'єднаного чемпіонату? Не знаю, від нас тут вже нічого не залежить».

«Богданов? Так, він перейшов у «Металіст», грав в Ізраїлі, але ще набирає форму, оскільки багато пропустив через травму, потім «Арсенал» розпався. Ордець і Калитвинцев? Варіанти є завжди, але поки рано говорити про те, хто буде запрошений в збірну на матч з США»,

- зазначив Фоменко.

«На збори «Динамо» і «Дніпра» вже не поїду, оскільки зовсім скоро вони стартують в Лізі Європи, там і побачимо готовність футболістів. А їхати дивитися тренувальний процес вже немає сенсу. 20 лютого буде видно, хто як підготувався»,

- додав наставник збірної.