Український гранд звернеться до УЄФА з проханням допомогти отримати компенсацію за колишнього «динамівця» Франка Теміле.
Українськ
ий гранд звернеться до УЄФА з проханням допомогти отримати компенсацію за колишнього
«динамівця
» Франка Теміле.
Як повідомляє eurofutbol
.it
, «Динамо» спробує отримати компенсацію у «Біркіркару» - клубу, до якого нігерієць перейшов на правах вільного агента минулого літа. Справа в тому, що Франк є вихованцем «біло-синіх», і, відповідно до правил УЄФА, «Динамо» належить певна сума за перехід гравця в інший клуб.
Нагадаємо, що нігерієць прибув в «Динамо» в 2009 році. На той момент йому було 19 років. За весь час проведений в стані «біло-синіх» Франк зіграв лише в одному офіційному матчі киян.