Тремулінас: «Зовсім не шкодую про перехід у «Динамо»

Динамо Київ 8 Лютого, 08:02
Орендований французький захисник «Динамо» Бенуа Тремулінас прокоментував свій дебют за «Сент-Етьєн» і згадав про наставника киян Олега Блохіна.

«Тремулінас з посмішкою залишав поле після матчу. Звичайно, захисник почуває себе дуже комфортно в новій команді та перебуває в хорошій формі, про що він і сам розповів», - повідомляють французькі ЗМІ.

«Це був доволі напружений матч. Обидві команди відчували значний тиск з позиції турнірного положення. Але ми заслуговуємо на кращий результат, потрібно лише використовувати свої моменти. Правда, така гра – прекрасна «точка відправлення» для мене. Приємно відчувати себе потрібним в команді. Я грав як на оборону, так і на атаку протягом всього матчу».

«Я виграв з «Бордо» всі трофеї у Франції і мій трансфер до «Динамо» був цілком очевидним. Але, на жаль, з часом Олег Блохін перестав довіряти мені місце в основі і я грав набагато менше, ніж на початку. Я зовсім не шкодую про перехід, адже це був дуже серйозний крок для моєї кар’єри, перший дійсно серйозний виклик».