30-річний німецький фахівець Юліан Нагельсманн, розлючений грою своїх підопічних, у розпачі жбурнув пляшку у бік трибун та поцілив в голову літньому вболівальнику.
Однак до честі Нагельсманна після гри він вибачився за свій вчинок. «Це був дурний вчинок. Я хотів кинути пляшку в стіну, шкода, що все так вийшло. Я не хотів потрапити в вболівальника», – цитує тренера
Bild.