«Динамо» відпускає Дуду

Динамо Київ 8 Лютого, 09:34
За інформацією futebolgaucho.com, бразильський півзахисник «біло-синіх» на півтора роки поїде грати до Бразилії на правах оренди з правом подальшого викупу.

Президент «Греміу» в інтерв’ю бразильським ЗМІ повідомив, що між клубами всі деталі угоди вже обговорено і залишається лише офіційно оголосити про перехід. Дрібні деталі буде залагоджено до понеділка, щоб уже у вівторок Дуду міг бути включений у заявку на «Копа Лібертадорес».