«Динамо» - «Легія» - 0:1. ВІДЕО

Динамо Київ 8 Лютого, 17:28
Перший спаринговий матч другого іспанського збору в Марбельї завершився перемогою чемпіона Польщі. «Легія» зуміла забити та втримати позитивний для себе результат до фінального свистка.

Перший спаринговий матч другого іспанського збору в Марбельї завершився поразкоючемпіону Польщі. «Легія» зуміла забити та втримати позитивний для себе результат до фінального свистка.

Матч розпочався з атак «Легії» та великої зливи. Так, на 14-ій хвилині м’яч влучив у руку Гармашу, арбітр поставив 11-ти метровий, який чітко реалізував Аугусто. 0:1.

Перші півгодини переважав силовий футбол: було багато боротьби, гравці часто апелювали до арбітра. Під завісу першого тайму «динамівці» відвели небезпеку від своїх воріт та «насіли» на «Легію». Тут і трапився, мабуть, найнебезпечніший момент киян у першій половині гри: Гармаш прорвався по правому флангу практично до лицьової, але простріл у центр не вдався - голкіпер на виході перехопив пас. Після цього ледь не виникла бійка – в результаті конфлікту гравців Шовковський отримав попередження. Цим перший тайм і закінчився.

Старт другого тайму був за «Динамо» але через хвилин 10-15 «Легія» дещо перехватила ініціативу. Позитивним враженням від сьогоднішнього матчу, багатого боротьбою, є те, що «динамівці» завжди дограють до кінця і борються в усіх епізодах. Велика частина протиборств на стороні «біло-синіх». Хоча й суперник сьогодні був дуже непоступливим.

«Динамо» в останні хвилини матчу добре атакувало, але чемпіон Польщі успішно тримав оборону. В результаті – поразка 0:1.

Звіт написаний на основі трансляції офіційного сайту «Динамо».

Стартові склади:

Фото з матчу взято з офіційного сайту:

Огляд матчу