Тренер «Валенсії», Хуан Антоніо Піцці, заявив сьогодні після перемоги своєї команди над «Бетисом» (5:0), що немає сенсу думати про єврокубки, як про головну мету та що найважливіше те, що дана перемога збільшує індивідуальну та колективну впевненість «кажанів».
«У першому таймі у нас були непогані моменти. Рахунок матчу було відкрито після стандарту. З того моменту ми почали грати активніше за нашого суперника, а фінальний результат додає нам впевненості».
«Помалу ми виходимо з кризи та поступово будемо намагатися повернутися до того місця, до того рівня гри, на якому, ми вважаємо, повинна знаходитись «Валенсія», - сказав іспансько-аргентинський тренер.