Хеннінг Берг: «Динамо» не створило жодного гольвого моменту»

Динамо Київ 9 Лютого, 07:37
Наставник польської «Легії» Хеннінг Берг прокоментував гру своїх підопічних у вчорашньому спаринговому матчі проти київського «Динамо».

«Для нас це була хороша гра, особливо з точки зору тактики. Ми грали проти хорошої команди, та вона не створила жодного гольового моменту. У деяких моментах ми грали дуже добре - заслуговує особливої ​​похвали наша оборона. «Динамо», звичайно, може грати краще, ніж сьогодні, але, в певній мірі, ми не дали їм «розправити крила» - завдяки тактичній дисципліні та злагоджено граючи в захисті. Ми також мали свої шанси на контратаки - одна з них завершилася результативно. Гра була спрямована на фізику, і я здивований малою кількістю жовтих карток. Я навіть подумав, що суддя забув її взяти з собою», - цитує Берга Sport.pl.

Нагадаємо, матч завершився перемогою чемпіона Польщі з рахунком 0:1.