Другий спаринговий матч другого збору в Марбелії звершився перемогою киян. «Динамо» «взяло гору» над «Ельфсборгом» зі Швеції. Матч тривав лише один тайм, у зв’язку зі складними погодними умовами.
Перший гол прийшов дуже швидко. Калітвінцев з лівого флангу віддав на Ярмоленка, а той в дотик переправив м’яч у сітку воріт. 1:0. Йшла третя хвилина матчу. Грати в хороший футбол заважали калюжі. Тренер киян Олег Блохін радив своїм підопічним підіймати м’яч.
Другий гол не змусив себе довго чекати – на 12-ій хвилині той же Ярмоленко віддав на Кравця, який з другого разу все-таки пробив голкіпера суперника. 2:0.
Під дощ, який постійно посилювався, «Динамо» пропустило черговий м’яч з пенальті. Цього разу арбітр побачив помилку в діях Коваля. 2:1. Це вже п’ятий пенальті на цих зборах в наші ворота. Тенденція, м’яко кажучи, неприємна…
«Динамо» тримало гору на «Ельфсборгом» до завершення першого періоду гри. По самовіддачі «біло-синім» претензій не пред’явиш – боролися за кожен м’яч у кожному епізоді, не зважаючи на калюжі, поганий стан газону та постійний дощ. Хороший «спортивний голод» - тішить вболівальника. Сподіваємось, в офіційних матчах це проявиться сповна.
Фактично, на цьому й закінчилася зустріч. Дощ зупинив гру. В Марбелії очікується шторм…
Голи: Ярмоленко ( Калітвінцев Ярмоленко пен
Огляд матчу
Коментарі Олега Блохіна
Фото взято з офіційного сайту «Динамо».