Вихованець «Динамо», а нині - захисник «Волині» Темур Парцванія розповів про те, що продовжує переживати за київський клуб.
- Стежу на зборах за київським «Динамо». Як мені здається, там все налагоджується, з'являється зіграність. Звичайно, що їм було важко на початку сезону через велику кількість новачків, але зараз команда виглядає добре. Дуже радий за них і можу побажати тільки удачі та успіхів.
- Будеш вболівати за «Динамо» в Лізі Європи?
- Вболівати буду за всі українські клуби, але мої симпатії, звичайно ж, на боці «Динамо». Дай Бог, щоб у цьому матчі проти «Валенсії» Кравець забив не два голи, а й три або чотири, і щоб він показав свій колишній рівень гри, довів, що гідний грати в «Динамо». У нього для цього є всі шанси.