«Київське «Динамо» не зіграє 16 лютого на зборі в Марбельї з «Клужем». Пошуки суперника на цю дату тривають», - пише Дмитро Ільченко у своєму твіттері.
Звісно, ця інформація не є офіційною, тому потрібно чекати підтвердження від клубу або просто назву нової команди-суперника.
Нагадаємо оновлений розклад (у дужках - орієнтовний час початку матчів за київським часом) других зборів:
8 лютого (17:30) - «Легія» (Польща)
9 лютого (17:30) - «Ельфсборг » (Швеція)
12 лютого (19:00) - «Малага » (Іспанія)
13 лютого (12:30) - «Марбелья » (Іспанія)
16 лютого - суперник уточнюється