«Динамо» не зіграє з «Клужем»?

Динамо Київ 10 Лютого, 06:09
Як повідомляє головний редактор «СЕ в Україні», спаринг «Динамо» - «Клуж» не відбудеться.

«Київське «Динамо» не зіграє 16 лютого на зборі в Марбельї з «Клужем». Пошуки суперника на цю дату тривають», - пише Дмитро Ільченко у своєму твіттері.

Звісно, ця інформація не є офіційною, тому потрібно чекати підтвердження від клубу або просто назву нової команди-суперника.

Нагадаємо оновлений розклад (у дужках - орієнтовний час початку матчів за київським часом) других зборів:

8 лютого (17:30) - «Легія» (Польща)

9 лютого (17:30) - «Ельфсборг » (Швеція)

12 лютого (19:00) - «Малага » (Іспанія)

13 лютого (12:30) - «Марбелья » (Іспанія)

16 лютого - суперник уточнюється