«У мене хороша пам'ять. Проблема була саме з президентом. Коли я прийшов у «Лаціо», то був у чудовій формі, але пізніше Лотіто (
президент «Лаціо»
Клаудіо Лотіто, - прим. 1927
.
kiev
.
ua
) вирішив мене продати. Я хотів перейти в клуби Росії, України чи Туреччини. «Думаю, я маю право самостійно вибирати для себе клуб і не хочу грати там, куди ви хочете мене відправити», - говорив я йому. Врешті-решт, я не витримав всієї цієї ситуації та прийняв пропозицію «Динамо» Київ за п’ять хвилин. Лотіто зірвав цю угоду, бо захотів більше грошей», - цитує Саратеcalcionews24.com
.