ФК «Мінськ» оголосив про підписання контракту з Коркішко

Динамо Київ 10 Лютого, 08:36
Український нападник Дмитро Коркішко підписав з «Мінськом» контракт і став повноправним гравцем білоруського клубу.

Український нападник Дмитро Коркішко підписав з «Мінськом» контракт і став повноправним гравцем

білоруського клубу, - про це повідомляє офіційний сайт ФК «Мінськ».

Дмитро народився в місті Черкаси 4 травня 1990. Вихованець київського «Динамо», виступав у командах «Динамо-3», «Динамо-2» і київському «Арсеналі».

Виступав у юнацькій збірній України до 19 років, де дебютував 21 серпня 2007 року в матчі проти Швеції (3:3). Коркішко був включений головний тренером збірної Юрієм Калітвінцевим до складу команди на фінальний турнір чемпіонату Європи 2009 року, який проходив в Україні. Зіграв всі п'ять матчів в основі. У фінальному переможному матчі проти збірної Англії забив один з двох голів у ворота англійців, зробивши це зі штрафного удару і направивши м'яч прямо у верхній кут воріт. Коркішко не тільки став чемпіоном Європи, але ще і був включений в символічну збірну чемпіонату за версією сайту Football.ua.

Дмитро, який знаходиться на зборах з білоруським клубом в Туреччині, вже встиг відзначитися і в складі «міщан» забитим голом. Зробив він це у контрольному матчі проти російського «Газовика» з Оренбурга.