Головний тренер «Галатасарая» Роберто Манчіні розкритикував керівництво «Манчестер Сіті», де він працював раніше.
За словами італійця, керівництво клубу зрадило його, не проявивши належної поваги.
- У мене багато знайомих у світі футболу. - Коли мене звільнили з «Манчестер Сіті», то я знав, що клуб почав переговори з іншими кандидатами ще до моєї відставки.
Все робилося у мене за спиною. Мене зрадили, не проявивши повагу. У керівництва «Манчестер Сіті» не вистачило сміливості, щоб сказати мені все в обличчя.