Футбольний експерт та коментатор
прокоментував ситуацію щодо бразильського півзахисника столичного клубу, який так і не повернувся з відпустки.
- Дуду хоче, щоб його взяв в оренду який-небудь бразильський клуб. Час - найзручніше, щоб спробувати набрати форму. У «країні диких мавп» зараз стартував сезон і йдуть чемпіонати штатів - змагання набагато менш престижні, ніж національна першість. Тому в них тренери більше експериментують зі складами, і навіть зовсім розібраний Дуду отримав би ігровий час, ну а далі - хто знає. Але всі розрахунки Дуду не виправдаються в тому випадку, якщо «Динамо» піде на принцип і не захоче віддавати в оренду навіть непотрібного йому скандаліста.
Дивно, але саме цей хлопець у своєму небажанні повертатися до Києва демонструє не сплеск емоцій, а чітко продуману стратегію поведінки. Ні, він не загуляв, а саме втік.
На думку експерта, бразилець втратив будь-які шанси пробитись в основний склад команди. - Шансів заграти в нинішньому «Динамо» у Дуду немає. Брали його нехай і талановитим, дуже швидким (по-справжньому швидкісні гравці в нашому чемпіонаті рідкість), але абсолютно сирим виконавцем,
- пише Моралес у своєму блозі на tribuna.com.
Нагадаємо, що за можливу оренду Дуду, «Динамо» може отримати отримати 200 тисяч євро і гравця молодіжної збірної Бразилії.