Максим Шацьких: Задоволений умовами, які мені створили в «Говерлі»

Футбол України 10 Лютого, 11:06
Екс-гравець київського «Арсеналу» прокоментував свій перехід у «Говерлу».

«Було ще 3-4 варіанти. Як надійшло запрошення від «Говерли», поспілкувався з В'ячеславом Вікторовичем та Олександром Несторовичем. Поспілкувалися, і я для себе прийняв рішення».

«Мене все влаштовує, мені все подобається. Задоволений тими умовами, які мені зробили», — сказав Шацьких в ефірі каналу «Футбол 1».