Один з тренерів шведського «Ельфсборга» Петер Ветергрен після гри з київським «Динамо» пояснив, чому команди вирішили не догравати матч.
- Проведення цього поєдинку взагалі знаходилось під сумнівом. Це було щось на межі з водним поло. Звичайно, на більшій частині поля ще можна було грати у футбол, але були місця, на яких грати було взагалі неможливо.
Що стосується самої гри, то «Динамо» швидше призвичаїлось до погодних умов. На початку матчу ми намагалися грати у свою звичну гру через короткі паси, і були покарані за це. Але пізніше ми адаптувались, почали більше використовувати довгі передачі у вільні зони, і в другій частині тайму вже ми були кращою командою на полі, -
сказав Ветергрен.
SvenskaFans
іExpressen