Теодорчик отримав дискваліфікацію на 2 матчі за неспортивну поведінку

Світовий футбол 9 Листопада, 13:52
У найближчих двох матчах «Андерлехт» буде змушений обходитись без Лукаша Теодорчика.

Нападник «Андерлехта» Лукаш Теодорчик отримав дискваліфікацію на 2 матчі за удар суперника у матчі проти «Брюгге», інформує

офіційний сайт бельгійського клубу

.

Крім того, екс-форвард «Динамо» повинен сплатити штраф в розмірі 800 євро. Клуб із Брюсселя не став подавати апеляцію, оскільки санкції могли бути більш жорсткими.

Нагадаємо, Теодорчик перейшов до «Андерлехта» з Динамо у 2016 році. В сезоні 2016/17 поляк був справжнім лідером команди, натомість у поточному чемпіонаті забив лише 3 голи.