Ходжсон: "Я задоволений результатом"

Футбол України 11 Вересня, 06:14
Головний тренер збірної Англії повністю задоволений грою своїх підопічних в Києві.

Головний тренер збірної Англії повністю задоволений грою своїх підопічних в Києві. 

- Ви задоволені результатом?

- Так, я задоволений результатом. У першому таймі ми грали досить непогано, у другому українці чинили більший тиск, тому нам було важче. У відсутності двох форвардів нам було важко будувати свої атаки. Ми знали, що Україна перебуває в хорошій формі і налаштовувалися на важку гру. Обидві команди продемонстрували якісний футбол.

- Які перспективи у Англії на вихід з групи?

- Ми як і раніше є лідерами групи, і це тішить. Звичайно, було б краще перемогти. Попереду два матчі, в яких, сподіваюся, ми наберемо максимум очок.

- Оцініть гру Вілшера.

- Вілшер міг зіграти краще. У матчі з Молдовою він виглядав переконливіше.

- Що думаєте про гру захисників збірної Англії?

- Вони виконали гарну роботу і впоралися зі своїм завданням.