В`ячеслав Шевчук: «Не були готові гризти землю за результат»

Динамо Київ 11 Лютого, 08:15
Захисник збірної України та донецького «Шахтаря» спробував пояснити, чому наша збірна не змогла здолати збірну Франції за підсумками двох матчів.

«Якщо говорити про матчі, за які соромно, то таких чимало. Щоб далеко не ходити - обидва стикові поєдинки зі збірною Франції. У тому числі і перший, незважаючи на нашу перемогу. Зіграв у них дуже погано, сильно незадоволений собою.

Причому, хвилювання не було. Так, відповідальний матч, але скільки таких вже зіграно в кар'єрі! Та й команда у нас хороша, ми гідні були пройти на чемпіонат світу. Просто збірна Франції зіграла найкращий матч за останні роки. Я дивився багато їх ігор, але в жодній вони так здорово не виглядали.

Занадто рано повірили в успіх. Після першого матчу вирішили, що нам все легко дасться, заздалегідь почали святкувати. Не були готові гризти землю за результат. Ні агресії, ні злості. Всі якісь спустошені. А суперник, навпаки, розлютився - і на нас, і на себе», - цитує Шевчука газета «Спорт-Експрес».