Воротар київського «Динамо» Олександр Рибка розповів, як проходять збори команди в Іспанії.
«Все болить. Усі м'язи тягнуть. Постійно відчуваєш якийсь дискомфорт. Але це нормально, це ж збори. Йде нормальний процес»,
- сказав Рибка в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».
Також Олександр прокоментував близькість таборів «Дніпра» та «Динамо», адже дніпряни також проводять свої збори в Марбельї.
«Ми ж не на курорті зустрілись, а на зборах. Ми лише перекинулись кількома словами. Зараз всі під навантаженнями, всім важко, тому часу для спілкування особливо немає»,
- завершив Олександр.