Огнєн Вукоєвич: «Головне, щоб все пройшло без травм»

Динамо Київ 11 Лютого, 13:09
Півзахисник «Динамо» та збірної Хорватії Огнєн Вукоєвич розповів про підготовку своєї команди на тренувальному зборі в Іспанії.

Півзахисник «Динамо» та збірної Хорватії Огнєн Вукоєвич розповів про підготовку своєї команди на тренувальному зборі в Іспанії.

- Ми набираємо форму та через матчі та тренування. Так що все в порядку. Зараз ми багато тренуємося, тому, як я вже сказав, головне, щоб все пройшло без травм, -

повідомив Огнєн в інтерв'ю телеканалу «Футбол 1».