«Як зек серед конвоїрів», – росіяни шоковані знущаннями над вболівальниками після матчу Росія – Аргентина

Світовий футбол 12 Листопада, 17:22
«Сором, такий футбол нам не потрібен», – шанувальників збірної Росії примусили в холодну погоду стояти під конвоєм.

«Був в Лужниках на трибуні А, нижній сектор. Дорога від стадіону до метро – 90 хвилин. При цьому в метро я взагалі не хотів, але вийти за межі шеренги не можна. Стоїш в натовпі як зек серед конвоїрів, ноги замерзають, крок в сторону не зробити. Найменше хочеться йти на футбол ще», – написав російський журналіст Олександр Вишневський.



«Побачив живих Мессі, Агуеро, Дибалу, Ді Марію, Маскерано й інших небожителів, ще й гол в ближні до мене ворота, а з ним і чергове фіаско збірної Черчесова. А потім відчув себе ув'язненим ... Крізь живий коридор з коней і людей у формі нас повільно вели до виходу.

Під дощем, в плюс 5, у листопаді! Дітей, жінок, літніх людей. Так з піснями рівно 1,5 години нас в тисняві донесло до станції «Лужники». Спасибі за такий футбол. Все для уболівальників. Це був сором і ганьба, особливо нам, росіянам, перед іноземними вболівальниками. Коротше, такий футбол нам не потрібен», – поділився емоціяи чемпіон з фігурного катання Максим Траньков.

Цікаво, що в ефірі російського Першого каналу повідомили, що час виходу з «Лужників» скоротився у 10 разів і становив 7 хвилин. Паралельна реальність?

Посол ЧС-2018 Дмитро Губернієв прокоментував ситуацію, яка виникла після товариського матчу Росія – Аргентина:

«Свинство по-русски» при виході з трибун після матчів триває. Верхній ярус з жінками і дітьми, їх багато на футболі, не випускають вже півгодини. Ми так само будемо робити і на чемпіонаті світу? Ганьба!

Це не заходи безпеки, а знущання над уболівальниками. Страшний холод! Діти плачуть! Батьки зігрівають дітей своїм одягом. Ніде у світі такого немає. Хай живе організація матчу Росія – Аргентина. Репетиція вдалась. Все для людей», – написав відомий коментатор на своїй сторінці у Instagram.