«Валенсія» летить в Київ з «піджатим» хвостом

Динамо Київ 11 Лютого, 15:28
Іспанський клуб, який «змусили» грати в Києві, проведе мінімум часу в столиці України

Як повідомляє іспанська преса, у зв'язку з заворушеннями в центрі столиці, «валенсійці» побоюються тривалого перебування в Києві, тому вирішили скоротити його до повного мінімуму - навіть відмовилися від тренування на НСК «Олімпійському».



У Київ «Валенсія» прибуде 19-го лютого о 18:00 за місцевим часом. Після чого гравці відразу ж відправляться до готелю, який їм не рекомендують покидати.

Також повідомляється, що під час всього перебування «кажанів» у столиці України, вони знаходитимуться під охороною міліції. Проте відважний тренер іспанців на свій страх і ризик не відразу відправиться в готель з усією командою, а проведе прес конференцію на НСК Олімпійському.

Нагадаємо, що керівництво «кажанів» раніше зверталося в УЄФА з проханням провести перший матч на нейтральній території, на що їм відповіли відмовою.