Колишній гравець «Шахтаря» Віктор Грачов переконаний, що харківський «Металіст» не буде претендувати на чемпіонство у цьому сезоні.
"Команда сирувата. Без Шав'єра і Соси колектив втратив клас. Не стало імпровізації на полі. Немає враження цілісності гри. Зникла впевненість, з'явилася розгубленість. Перемога над «Зенітом» не повинна вводити в оману. Боюся, як би нинішній «Металіст» не вибув з боротьби за медалі в українському чемпіонаті», - сказав Грачов.