Ніколас Ломбертс: «Чемпіонат стане краще, якщо там будуть «Динамо» і «Шахтар»

Світовий футбол 11 Лютого, 21:06
Бельгійський захисник «Зеніта» Ніколас Ломбертс поділився думкою про можливе об'єднання чемпіонатів Росії та України.

Бельгійський захисник «Зеніта» Ніколас Ломбертс поділився думкою про можливе об'єднання чемпіонатів Росії та України.





- Об'єднаний чемпіонат? Чесно кажучи, не знаю. Звичайно, «Динамо» (Київ), «Шахтар» і «Металіст» - команди хорошого рівня. Якщо разом з ними грати в одному чемпіонаті, він, звичайно, підніметься і стане краще. Крім того, міста розташовані недалеко один від одного і якщо чемпіонати об'єднаються, то буде добре. Як говориться, чому б і ні? Але в той же час мені подобається і рівень нинішнього чемпіонату Росії - і так добре. Так що для мене немає особливої ​​різниці. Може, це важливо для Росії та України або для «Зеніта», але не для мене. Ми й так б'ємося за титул і це дуже важливо!

Так об'єдналися жіночі чемпіонати Бельгії та Нідерландів, але це маленькі країни, в яких проживають 25 млн. людей. У Росії - 140 млн. Тому для Бельгії та Голландії це більш важливо, ніж для Росії. Розумію, що сенс таких об'єднань полягає в тому, щоб підвищувався рівень турнірів і з'являлися топ-клуби, але я не знаю, що краще. В принципі, Росія і Україна близькі у багатьох відношеннях. У тому числі - у футболі. Чому б і не об'єднати чемпіонати? Але це не головна проблема для мене. Нинішній російський чемпіонат - теж хороший, в якому цікаво пограти, - цитує Ломбертса

«Советский спорт».