Саленко: «Зараз у «Динамо» немає незамінних легіонерів, які є зірками»
- Через тиждень «Динамо» приймає «Валенсію». Як Ви оцінюєте рівень готовності киян до цього матчу?
- Зараз важко судити, тому що офіційних ігор немає. Інформації про товариських матчах недостатньо, тому в якій дійсно формі знаходиться «Динамо» для мене - загадка. А враховуючи те, що «Валенсія» зараз додала, загадок стає ще більше. Я спілкувався з Блохіним ще до зборів, він сказав, що потрібно подивитися багато народу, тому зараз важко навіть припустити склад, який склад гратиме з «Валенсією».
- Іспанський чемпіонат у розпалі, і «Валенсія» набрала хід. Ці обидва фактори на боці іспанців. Який чинник може зіграти за «Динамо»?
- Враховуючи те, що всі свої збори «Динамо» проводить в Іспанії, я впевнений, що представники «Валенсії» за ними спостерігають, дивляться хто як готовий з гравців. Але так як іде варіювання складу, Блохін вибирає, то присутній фактор несподіванки.
- Як вирішити проблему з відсутністю головного атакуючого потенціалу в особі Ярмоленко і Мбокані в першій зустрічі?
- Для цього зараз Блохін і переглядає різні варіанти в атаці, що б вибрати оптимальний варіант із заміною цих гравців. Ми ж не бачимо збори та товариські ігри, хоча за наявною інформацією були і хороші навантажувальні дні, що дає можливість проявити ефект суперкомпенсації м'язів.
- Чи варто було відпускати Тремулінаса в оренду, враховуючи, що «Динамо» грає на три фронти, маючи дуже непростий календар ігор?
- Можна всіх іноземців відпускати в оренду. Зараз у «Динамо» немає незамінних легіонерів, які є зірками.
- Чому «Динамо» не тримає курс на українізацію складу, адже в Україні є талановиті молоді гравці в кожну лінію?
- Зараз це питання вже піднімається. Я зараз стежу за дитячим футболом, і мій син в Динамівській школі. Дивлюся на інших хлопців. Необхідно підпускати хлопців до основи частіше, а то вони досягають 16-17 років і пропадають.
Переклад - 1927