«З Андрієм я познайомився ще в збірній України. Він добре відноситься і до тренувань, і до виконання обов'язків на полі. Цим він мені дуже імпонує.
До того ж він молодий, і у нього ще все попереду. Я бажаю йому тільки успіхів і сподіваюся, що «Металісту» він принесе багато користі.
Моє взаємодія з ним в опорній зоні? Хорошого футболіста завжди просто зрозуміти. У мене з Андрієм на полі не виникло і не виникає жодних проблем», - цитує Едмара «Динамо Киев от Шурика», посилаючись на газету «
КОМАНДА
».