«Динамо» – «Шахтар»: квитки у продажу з 14 лютого

Динамо Київ 12 Лютого, 11:11
Запрошуємо вболівальників «біло-синіх» і всіх прихильників футболу придбати квитки на матч 19-го туру чемпіонату України сезону 2013/2014 «Динамо» - «Шахтар» (Донецьк), який відбудеться на НСК «Олімпійський» 2 березня о 19:30

Продаж перепусток проводиться в касах на Троїцькій площі, біля станції метро «Олімпійська».



Шанувальникам ФК «Динамо» доступні квитки в паблік-сегменті (від 50, 70, 100 та 150 гривень) та в бізнес-сегменті (350 і 400 гривень, з фуршетом у лаунж-зонах).



Каси НСК «Олімпійський» відкриті щодня з 10:00 до 19:00 (перерва з 13:00 до 14:00). Довідки за телефоном +38 044 279-52-72.



Також квитки можна буде придбати на Онлайн-порталі (http://ticketing.nsc-olimpiyskiy.com.ua).



Приходьте на НСК «Олімпійський»! Команді необхідна ваша підтримка!