Лукман Аруна: «Якщо виконаємо всі вимоги тренера - виграємо чемпіонат»

Динамо Київ 12 Лютого, 11:20
Нігерійський півзахисник «Динамо» поділився враженнями від зборів та планами на другу частину сезону.

- Лукман, що відчуваєш під час підготовчого збору?

- Почуваю себе на зборі прекрасно. Ми всі дуже старанно працюємо на тренуваннях і до матчів з «Валенсією» підійдемо підготовленими.

- Чи легко тобі даються всі тренування? Чи не відчуваєш втому?

- Звичайно, передсезонна підготовка - це тренувальний табір, де часто доводиться відчувати дискомфорт під час тренувань, що б ти не робив. Я відчуваю біль так само, як і всі. Але це нормально, адже нам потрібно якомога краще підготуватися до сезону, і без болю тут ніяк не обійтись.

- Чи готовий ти завжди виходити на поле в таких умовах, в яких проводилася минула гра з «Ельфсборгом»?

- Звичайно, адже це моя робота! Якщо тренер скаже мені грати, я буду грати за будь-яких умов і обставин. Єдина умова - я повинен бути в своїх бутсах (сміється). Я хочу більше грати - це те, навіщо я тут. Моя мрія - постійно грати за «Динамо» Київ. Моя мрія - допомагати «Динамо» добиватися великих цілей.

- Як ти впорався з тестом йо-йо? Це складне випробування для тебе?

- Ми здаємо його на кожних зборах, тому я відчуваю себе нормально. Він допомагає краще підготуватися перед довгим сезоном. На вихідних між зборами я їздив у Францію побачитися зі своєю дівчиною, переїзд був довгим. А коли повернувся сюди, пройшов йо-йо тест, і у мене додалося сил для другого збору.

- Віднедавна у тебе з'явився ще один конкурент за місце в стартовому складі, Сергій Сидорчук. Як ти оціниш його перспективи? Як тобі грається з ним разом?

- Вважаю Сергія хорошим гравцем. Він володіє великою цілеспрямованістю. Я ніколи й не думаю погано ні про кого з футболістів нашої команди. Тому що ми - єдине ціле. Хто гратиме, а хто ні, вирішує тільки тренер. Сидорчук - рішучий футболіст, сильний морально. Він володіє потрібними якостями, щоб битися за місце в складі. Він, також як і я, чекає свого часу, свого шансу. І ми можемо досягти того, чого хочемо, одночасно. І я відчуваю, що ми є гравцями на перспективу, тому що ми ще молоді. Грати пліч-о-пліч з Велозу, Гармашем, Оггі - одне задоволення, у нас налагоджено відмінне взаєморозуміння.

- Чи чув ти про те, що Стівен Кеші може викликати тебе на матч національної збірної Нігерії, який відбудеться 5 березня?

- Поки я не отримував жодних звісток зі своєї батьківщини. Тому обговорювати це зараз не має сенсу. Якщо мене дійсно запросять до збірної, тоді вже буду про це думати.

- Якщо тебе таки викличуть на цю гру, що для тебе буде важливіше - матчі з «Шахтарем» і «Чорноморце» в чемпіонаті, які відбудуться в цих же числах, або можливість проявити себе в збірній?

- Для мене важлива кожна гра. Але я відчуваю, що зараз головний пріоритет для мене - моя команда. І я вірю, що чим краще я буду проявляти себе, виступаючи за клуб, тим більше шансів у мене буде потрапити до національної збірної.

Переклад - 1927