«Динамо» Київ - «Малага» – 3:1

Динамо Київ 12 Лютого, 18:59
Третій контрольний матч другого збору в Іспанії завершився впевненою перемогою «біло-синіх». Пропустивши першими, кияни переламали хід поєдинку, відправивши до воріт суперника три м’ячі.

Гра розпочалась за активності господарів поля, що й призвело до пропущеного м’яча. На 9-ій хвилині Хамдауі розстріляв ворота Шовковського - 0:1.

Після забитого гола обидві команди не поспішали атакувати, неспішно контролюючи м’яч. Згодом гострішими попереду виглядали «анчоуси», - Амрабат, Антуньєш, українець Яковенко, несли найбільшу небезпеку для воріт Шовковського. Під кінець тайму «динамівці» додали в грі та навіть забили. Правда, Віда зробив це з положення «поза грою».

Другий тайм активніше розпочали саме «біло-сині» і результат не змусив себе довго чекати. На 53-ій хвилині рахунок зрівняв Артем Кравець, який вийшов на заміну замість Ярмоленка. 1:1.

Не минуло й десяти хвилин, як кияни вийшли вперед. Після відбору м’яча та пасу від Макаренка Ідейє забив другий м’яч для своєї команди. 2:1, 61-а хвилина.

Наступну двадцятихвилинку кияни мали повну перевагу, а останні хвилини матчу увінчалися третій забитим голом. Ідейє після прострілу Гармаша робить дубль – 3:1.

Арбітр, як і після першого тайму, не став додавати час і після 90-та хвилин сповістив про закінчення поєдинку. 3:1.

Що ж, чекаємо наступних спарингів та сподіваємось, що команда нас порадує подібною результативністю.

* при написанні звіту використано матеріали з о

фіційного сайту «Динамо» Київ.

Фото з матчу: