«Динамо» U-21: двосторонка та відпрацювання окремих ігрових компонентів

Динамо Київ 13 Лютого, 08:20
Наступного дня після першого контрольного матчу проти литовської «Судуви» (2:2) динамівська молодіжка продовжить роботу за заздалегідь передбаченому плану.

Ранкове тренування було спрямоване не стільки на роботу над помилками вчорашнього поєдинку, наскільки на відпрацювання окремих ігрових компонентів, а саме передач в штрафну площу і завершення їх прицільними ударами.

Після обіду динамівці вирушили на друге тренувальне заняття, де також багато часу проводили з м'ячами, а потім провели нетривалу двосторонку.