Ранкове тренування було спрямоване не стільки на роботу над помилками вчорашнього поєдинку, наскільки на відпрацювання окремих ігрових компонентів, а саме передач в штрафну площу і завершення їх прицільними ударами.
Після обіду динамівці вирушили на друге тренувальне заняття, де також багато часу проводили з м'ячами, а потім провели нетривалу двосторонку.