Колишній півзахисник київського «Динамо», а нині гравець «Црвени Звєзди» Мілош Нінкович зробив благодійний внесок у розмірі 80 тисяч євро для хворої дворічної дівчинки Уні Савич.
За інформацією видання Naslovi.net, при переказі коштів 29-річний футболіст наполягав на анонімності, і про бажання допомогти повідомив тільки родичам хворої. Однак, новина про благодійність гравця сербської «Црвени Звєзди» не залишилася непоміченою.