Захисник «Динамо» переходить в «Болтон»

Динамо Київ 13 Лютого, 11:43
«Вест Бромвіч» віддасть в оренду до «Болтона» захисника Горана Попова, права на якого належать київському «Динамо».

«Вест Бромвіч» віддасть в оренду до «Болтона» захисника Горана Попова, права на якого належать київському «Динамо».

У поточному сезоні 29-річний македонець провів у чемпіонаті Англії всього два матчі, тому «ВБА» вирішив віддати його «Уондерерс».

Проте англійська футбольна влада не дозволили це зробити, так як після закриття трансферного вікна орендні операції між англійськими та зарубіжними клубами заборонені. Але «Болтону» все ж вдалося довести те, що Попов буде орендований у місцевого клубу, а це законно.