«Корона» для Петрова

Динамо Київ 13 Лютого, 13:18
Кирило Петров їде на заробітки у Європу.

Як повідомляє MatchDay, вихованець київського «Динамо» півзахисник Кирило Петров має намір продовжити кар'єру в команді польської ліги «Корона» (Кельце).

Менеджер Петрова Олександр Панков прокоментував ситуацію з можливим переходом 23-річного півзахисника в польський клуб:

«Насправді нічого від журналістів не приховаєш. Так, я дійсно запропонував Кирилу спробувати свої сили в польській лізі, - зізнався менеджер гравця. - Найближчими днями Петров пройде перегляд та медичне обстеження в клубі» Корона «з міста Кельце. Протягом декількох днів він повинен переконати головного тренера і менеджмент клубу у своєму професіоналізмі, перспективі росту і бажанні грати в європейському чемпіонаті».

«Сподіваюся, Кирило проявить себе з найкращої сторони і підпише контракт з «Короною». Йому потрібно терміново перезавантажити свою кар'єру, і Екстракласа - це ідеальний шанс. Упевнений, з адаптацією, розумінням ігрових схем і філософією головного тренера Кирилу допоможуть наші співвітчизники - голкіпер Олексій Шлякотін і півзахисник Сергій Пилипчук, відомий виступами за «Волинь». Сподіваюся, найближчим часом на одного класного футболіста з українським паспортом в Європі стане більше», - зазначив Олександр Панков.

Нагадаємо, останнім клубом Кирила Петрова, чемпіона Європи-2009 серед юнаків, був київський «Арсенал», який наприкінці минулого року припинив своє існування.