Англійський «Болтон» не зміг підписати Горана Попова на правах оренди.
«Болтон» подав апеляцію на рішення Прем'єр-ліги, яке не дозволяло переходу македоцня до складу «Вондерерз». Проте і на цей раз «Болтон» залишився ні з чим.
Як повідомляє Pro Динамо Київ, раніше «Болтон» домовився з «Вест Бромвічем» про суборенду Горана Попова. Керівництво «Болтона» хотіло скористатись правилом так званої «екстренної оренди», яке дозволяє клубам Чемпіоншипа навіть після закриття трансферного вікна орендувати гравців у інших англійських клубів. Однак футбольні органи Англії заблокували перехід, посилаючись на те, що права на македонця належать іноземному клубу - київському «Динамо».