Захисник збірної України В'ячеслав Шевчук прокоментував результат матчу відбіркового турнірудо чемпіонату світу 2014 проти збірної Англії.
- Була дуже важлива і складна гра за перше місце, в якій було присутньо багато боротьби. Я вважаю, що гра була рівною. Як ми, так і збірна Англії, яка трохи підсіла в обороні, мали моменти. Тепер пункти турнірної таблиці підбиватимемо в підсумках у жовтні.