Дідьє Дешам: «Проти України ми потворно зіграли на виїзді»

Футбол України 13 Лютого, 19:11
Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам розповів про відбірковий цикл команди на ЧС-2014.

Головний тренер збірної Франції Дідьє Дешам розповів про відбірковий цикл команди на ЧС-2014.

«Це було непросто. Ми опинилися в групі з п'яти команд. У їх числі була і Іспанія - чинний чемпіон світу та Європи. У підсумку ми посіли друге місце, і вийшли в плей-офф. На цій стадії ніколи не буває легко, а проти України ми потворно зіграли на виїзді. Однак вдома нам вдалося змінити ситуацію. Після перемоги ми відчули величезне задоволення тим, що досягли нашої мети. Це було дійсно приємно», -

заявив Дешам в інтерв'ю Fifa.com.