«Я вважаю, що «Леон» знаходиться на своєму місці і робить те, заради чого його туди запросили. Якби люди хотіли слухати Васю Пупкіна, на місці «Леона» би був Вася Пупкін. До його висловів ми всі давно звикли. Звідки стільки паніки та подиву?
До цього такими медалями «Леон» обвішував Мілевського і Аліва) а.. ну ще Селезньова) Але заради моєї до нього небайдужості, Селю особливо не «козлив». Після ефіру, правда, не соромився у виразах)))), - пише Ахава у своїй прес-конференції на MatchDay.