Головний тренер одеського «Чорноморця» Роман Григорчук под
ілвся своїми думками про
майбутнього суперника його команди в Лізі Європи.
- Я і раніше дивився матчі чемпіонату Франції, але за тим же «Ліоном» пильно не стежив: була лише загальна картина. На даний момент вже переглянули дуже багато матеріалу, який стосується нашого майбутнього суперника, футболістам показали нарізки матчів, один поєдинок переглянули повністю. Зробили портрети гравців «Ліона», щоб хлопці мали уявлення, ким є кожен з наших опонентів. Частина роботи ще буде зроблена.
Про «Ліоні» знаємо вже чимало, і ще трохи інформації зберемо, тому що до зустрічі з нами їх чекає ще дві гри: кубкова і в чемпіонаті. Загальна картина є. Ми розуміємо, що команда протистояти нам буде дуже сильна і сила її в тому, що футболісти добре грають в атаці. Не те, щоб незвично, але не так, ніж більшість команд.
Це все цікаво, і ми розуміємо, що нас чекає зустріч з дійсно серйозною командою. Знаємо, які кроки нам потрібно зробити. У першу чергу, треба дуже сильно зіграти тактично. Також не можна програвати єдиноборства, адже у суперника є дуже сильні індивідуально гравці, і при тій системі атаки, яку проповідує «Ліон», це дуже важливо.