Роман Бебех: «Я бачив стан Блохіна після поразок»

Динамо Київ 14 Лютого, 09:55
Коментатор телеканалу «2+2» та журналіст програми «Профутбол» розповів, що саме відбувалося з головним тренером «Динамо» після невдалих матчів його команди, а також поділився думкою про нинішній стан справ у клубі.

Коментатор телеканалу «2+2» та журналіст програми «Профутбол»

розповів, що саме відбувалося з головним тренером «Динамо» після невдалих матчів його команди, а також поділився думкою про нинішній стан справ у клубі.

- Дуже багато буде залежати від перших матчів «Динамо». Після протистояння з «Валенсією» і матчами з «Шахтарем» та «Чорноморцем» будемо давати оцінки. Легко говорити про відставку, якщо не маєш відповідальності, а ви спробуйте поставити себе на місце президента. Скільки разів Ігорю Суркісу дорікали, що він поспішав з відставкою коучів? Загальної картини гри ми поки не бачимо, з цим я можу погодитись. Критику Блохін заслуговує. Мене напевне можна відносити до категорії, як казав Ігор Михайлович Суркіс, «мальчиков-журналистов которые не видели как он играет». Та мені дуже часто дідусь розповідав про Блохіна та його гру.

Я знаю, як Олег Володимирович переживає сьогоднішній стан справ тому, що достатньо працював на матчах «Динамо» і бачив його стан - як після перемог, так і поразок. Коли «Динамо» програло «Чорноморцю» він не приходив на флеш-інтерв’ю хвилин 40, але потім знайшов у собі сили пояснити ситуацію. Мені здалось, що після розмови з командою він викурив цілу пачку цигарок. Я бачив його очі та його стан, це важко описати. Він без наших пояснень розуміє, що такі результати команди - це сором. І він один з тих, хто в цьому винен, але він впевнений у своїй правоті. Тому в такій ситуації останнє, щоб хотілось - це критикувати його чи питати про відставку, - заявив Бебех на своїй конференції на сайті matchday.com.ua.