У Судані в місті Омдурман пройшло дербі між командами «Аль-Хіляль» і «Аль-Меррейх». Завершилося воно грандіозним скандалом, яке привернуло увагу всієї світової футбольної громадськості і не тільки футбольної.
Ультрас «Аль-Хіляль» влаштували перформанс із зображенням Адольфа Гітлера і написом «Голокост». Акцію провело угруповання мусульманських ультрас «Blue Lions». Таке послання вони зробили євреям.
Тепер клуб «Аль-Хіляль» чекає суворе покарання, санкції поширяться і на місцевих уболівальників. ФІФА вже почала своє розслідування.
Нагадаємо, що в 17-му турі УПЛ фанати «Шахтаря» дали неонацистський заряд під час матчу з «Олімпіком»