Артем Франков: «Поставити проти «Валенсії» другий склад? А якщо після цього «Динамо» програє «Шахтарю»?

Динамо Київ 14 Лютого, 15:30
Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков відповів на пропозицію одного з уболівальників «Динамо» «кинути всі сили» на «Шахтар», «Дніпро», «Металіст» і «Чорноморець».

Головний редактор журналу «Футбол» Артем Франков відповів на пропозицію одного з уболівальників «Динамо» «кинути всі сили» на «Шахтар», «Дніпро», «Металіст» і «Чорноморець».

- Добрий день, Артем! Як Вам здається, чи варто «Динамо» гнатися за перемогою в Лізі Європи? Не сперечаюсь, мені, як фану, буде приємно, якщо команда переможе, але куди приємніше буде перемога в чемпіонаті після стількох років очікувань! Може варто кинути всі сили на «Шахтар», «Дніпро», «Металіст» і «Чорноморець», ніж «Валенсію» і т.д.? Адже, як крути, а лавка у «Динамо» не дуже довга. Просто може не вистачити сил на три фронти. Чи все ж постаратися взяти всі три титули, що, на жаль, мало ймовірно!?

- З одного боку, я вас розумію. З іншого ... А що таке «кинути всі сили» в конкретному напрямку? Поставити проти «Валенсії» не основний склад, сказати гравцям, щоб не дуже напружувалися? Ну а тепер уявіть, що відразу після цього «Динамо» програє «Шахтарю» - таке ж можливо при будь-якій економії сил, вірно? Що і хто буде нам тоді розповідати! Ми ще не доросли, щоб манкірувати єврокубками, ось в чому справа

- написав Артем Франков в своїй конференції на

matchday.com.ua