«Динамо» - «Валенсія»: продано більшу частину квитків

Динамо Київ 14 Лютого, 16:48
За інформацією сайту НСК «Олімпійський», менш ніж за тиждень до матчу киян з іспанською «Валенсію» у касах спортивного комплексу доступними для продажу залишаються менше 30-ти тисяч квитків.

За інформацією сайту НСК «Олімпійський», менш ніж за тиждень до матчу киян з іспанською «Валенсію» у касах спортивного комплексу ще доступними для продажу залишаються менше 30-ти тисяч квитків.

Тобто більшу частину квитків – а це 40 тисяч місць, вже продано. В першу чергу було розкуплено недорогі квитки.

Нагадаємо, перший матч «біло-синіх» з «кажанами» відбудеться 20 лютого о 20:00. Офіційним телетранслятором є телеканал 1+1.