Екс-капітан
«Спартака
» Єгор Титов прокоментував інформацію про те, що матчем відкриття стадіону московського клубу стане зустріч з київським
«Динамо
».
«Років 10-15 тому це була б афіша, вивіска. Зараз суперництво «Спартак» - «Динамо» (Київ) вже відходить у минуле. Покоління уболівальників змінюється, для того покоління, яке виросло в Радянському Союзі, це були принципові матчі.
Зараз «Динамо» вже не флагман українського футболу. «Шахтар», «Дніпро», «Металіст» нічим не гірше. Для вболівальників, для мене головне не це, головне, що нарешті відкриється свій стадіон, це буде і наша станція, і стадіон, і вся інфраструктура, яка буде навколо цього стадіону, все буде новітнє, приголомшливе, тому мені, чесно кажучи, не важливо, з ким буде гра, найголовніше тут - відкриття своєї арени.
Ніякі «Лужники», «Локомотив», «Хімки». Вболівальник буде знати, що «Спартак» гратиме тільки на цьому стадіоні», - сказав колишній півзахисник червоно-білих.